Reklaminė vitrina, kuri yra draugiška aplinkai

Reklaminė vitrina, kuri yra draugiška aplinkai

Reklaminė vitrina, stendas – vienas iš itin efektyvių būdų reklamuoti save, savo veiklą, kuriamą produkciją, vystomą verslą ar teikiamas paslaugas. Šiandien, pasaulyje, kuriame ir taip visko daug, labai svarbu būti pastebėtam, tad įvairios reklaminės priemonės padeda tą žinomumą ir pasiekiamumą didinti. Įprastai nėra populiaru galvoti apie reklaminės priemonės, pavyzdžiui, reklaminio stendo ar reklaminės vitrinos, gamybos procesą – atrodo, kad šis dalykas lai lieka gamintojams. Visgi gyvename tokiame pasaulyje, kuriame privalu aktyviau galvoti apie ekologiją ir domėtis įvairiais tvaresniais sprendimais, kuriuos galėtume pritaikyti kiekviename žingsnyje. Gamintojai gali domėtis tvaresniais gamybos būdais, bet būtent Jūsų atsakomybė yra išsirinkti tinkamą gamintoją Jūsų reklamai. Mes esame itin suinteresuoti kurti kuo ekologiškesnius, kuo tvaresnius, kuo kokybiškesnius ir kuo labiau aplinkai draugiškus produktus, Jums telieka mumis pasitikėti ir mus pasirinkti.

Būtent siekdami skatinti tvarumą, sukūrėme ekologiškesnį ir tvaresnį sprendimą - reklaminį stendą. Įprastai gaminant tokio tipo produktus sunaudojama daug nereikalingų žaliavų, energijos sąnaudos būna didelės, taip pat į aplinką išskiriama daug anglies dvideginio, toksiškų medžiagų. Šiandien džiaugiamės galėdami pakviesti Jus mažinti užterštumą kartu – mes produktą jau pagaminome, laikas Jums juo pasinaudoti.

Įmonė Dizrega kurdama reklaminį stendą kaip galėdami labiau sumažino nereikalingas žaliavas ir energijos sąnaudas, taip pat pakeitė reklaminio stendo technines specifikacijas (perprojektavo gaminį sumažindami nenaudingo ploto medžiagų kiekį, optimizavo konstrukciją, pasirinko LED šviesos diodus, organinio stiklo medžiagas pakeitė kompozitu) – tai leido sukurti dar kokybiškesnį ir ekologiškesnį produktą. Kurdami reklaminį stendą pritaikėme ekologinį reklaminio stendo projektavimą. Ką mums tai davė? Tokiu būdu užtikrinome, kad kuo labiau būtų sumažintas gamybinių atliekų kiekis. Galiausiai taikant ekologinį reklaminio stendo projektavimą neabejotinai prisidėjome prie aplinkos apsaugos gerinimo.

Jei Jums įtikinti, jog mūsų, Dizrega, sukurtas naujas produktas – ekologiškesnis ir tvaresnis reklaminis stendas, dar nepakankamai leidžia prisidėti prie aplinkos apsaugos užtikrinimo, norime pateikti Jums dar papildomos informacijos. Patobulinus gamybos procesą sunaudojame mažiau taip aplinkai žalingo plastiko, taip pat sunaudojami mažiau cheminių medžiagų. Į aplinką patenka mažiau anglies dioksido, kurio emisijos skatina vandenyno rūgštėjimą – opią aplinkos apsaugos problemą. Sumažinome energijos sąnaudas, taip pat sumažinome ir toksiškų medžiagų panaudojimą ir išskyrimą į aplinką.

Taigi, šis Dizrega reklaminis stendas, pagamintas iš gamtai palankių medžiagų, mažiau gamtą teršiančių medžiagų, yra tas reklamos būdas, kurį pasirinkę skatinsite žiedinę ekonomiką bei tvarumą. Kviečiame mažinti neigiamą gamybinių procesų poveikį aplinkai kartu, o tai padaryti galite pasirinkę mūsų sukurtą ekologiškesnį, tvaresnį, aplinkai kur kas draugiškesnį ir palankesnį reklaminį stendą.

 

 

Дървени летви - колчета http://www.emsien3.com/letvi от ЕМСИЕН-3
Дюшеме http://www.emsien3.com/дюшеме от EMSIEN-3